Відбулося  засідання комісії ТЕБ та НС

18 березня 2021 року під головуванням голови  Великоолександрівської селищної ради Наталії Корнієнко відбулося  засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великоолександрівської селищної ради. На порядок денний винесено питання про стан впровадження попереджувальних заходів в закладах освіти на території селищної ради щодо розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19)..

На жаль,  маємо невтішну статистику щодо поширення захворюваності на СОVID-19 серед мешканців, які проживають на території Великоолександрівської селищної ради. Відсьогодні,  рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, район віднесено до «помаранчевої зони» рівня епідемічної небезпеки.  За інформацією головного лікаря КНП «ЦПМСД»  Юлії Мастюк за період – 06.03.2021 по 17.03.2021 маємо 7 позитивні ПЛР тести на території  Великоолександрівської селищної ради

З урахуванням епідемічної ситуації встановлюється  жорсткий контроль за дотриманням протиепідеміологічних та карантинних заходів і у навчальних закладах на території Великоолександрівської селищної ради  . Рішенням комісії ТЕБ та НС Великоолександрівської селищної ради  з 19 березня по 03 квітня 2021 року (без урахування канікулярного періоду) запроваджено дистанційну форму навчання для учнів 5 – 10 класів закладів загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти.