Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсуна на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека»

15.02.2021 р.

Відповідно до розпорядження голови селищної ради від 15 лютого 2021 року № 21 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека», керуючись рішенням Великоолександрівської селищної ради Херсонської області восьмого скликання від 31 грудня 2020 року № 117 «Про прийняття об’єктів цивільного права із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності великоолександрівської селищної територіальної громади в особі Великоолександрівської селищної ради»:

Оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека».

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять: 2 представники Великоолександрівської селищної ради, 2 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу, 2 представник галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

– наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

– накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

– наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії подаються до Великоолександрівської селищної ради за адресою: 74100, Херсонська область, смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 161 у письмовому вигляді протягом 15 днів з моменту публікації цього оголошення по 01 березня 2021 року включно.