Великоолександрівська селищна рада оголошує конкурс з 22.01.2021р.

Великоолександрівська селищна рада

оголошує конкурс з 22.01.2021р.

на заміщення вакантної посади начальника відділу-головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності

Основні вимоги до кандидатів:

–  громадянство України;

–  вільне володіння державною мовою;

– повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

• стаж роботи в органах місцевого самоврядування на посаді головного бухгалтера не менше 5 (п’яти) років або на керівних посадах за фахом в органах державної влади не менше 5 (п’яти) років;

– вміння працювати на комп’ютері;

• досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах (АІС

місцеві бюджети, M.E.D.O.C., ІС-ПРО), Є-дата, програмне забезпечення державного казначейства (Merega, фін документи, Є-звітність, СДО);

До конкурсної комісії подаються такі документи:

– заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копія документа про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– копія документа, який посвідчує особу ;

-копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов՚язаних).

Подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», Бюджетного кодексу України та ін.

Документи  щодо  участі  в  конкурсі  приймаються  протягом 30 календарних  днів  (крім вихідних) від  дня  опублікування  оголошення   за адресою: вулиця  Свободи, 161, смт Велика Олександрівка, Херсонська область, 74100. Довідки за телефоном 2-16-71.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов՚язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань надається у Великоолександрівській селищній раді за телефоном 2-16-71.