Податківці Херсонщини надали 4356 адміністративних послуг

За останніх 5 місяців фахівці Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надали 4356 адміністративних послуг.
Найзатребованішою традиційно залишається послуга щодо надання довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, яких податківці видали 3736.
З Державного реєстру фізичних осіб – платників податків 59 українців отримали відомості про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
Також працівники податкового відомства зареєстрували 309 реєстраторів розрахункових операцій, 135 книг обліку розрахункових операцій і 28 розрахункових книжок.
Стати платником єдиного податку виявили бажання 29 суб’єктів господарської діяльності, а 39 – отримали витяг з Реєстру платників єдиного податку.
Окрім цього, за квітень – серпень на «гарячу» телефонну лінію звернулися майже чотири тисячі платників податків.