20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі Великоолександрівської селищної територіальної громади!

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, який відзначається на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Більшість із них – сильні, свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя.

Всіх їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні. Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014-ий рік.

Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаємо всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.

Це наш обовʼязок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників.

З повагою

Селищний голова                                                                  Наталія КОРНІЄНКО