15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 33-тя річниці виведення військ з Республіки Афганістан

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-тя річниця виведення військ з території Афганістану. Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу Вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Від усього серця бажаємо Вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

 

З повагою

 

Селищний голова                                                                                     Наталія КОРНІЄНКО

 

 

Поширити запис:

Схожі записи