Мешканці Великоолександрівської територіальної громади сплатили зі своїх доходів понад 40,8 мільйона гривень ПДФО

    За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, торік мешканці Великоолександрівської територіальної громади сплатили зі своїх офіційних доходів понад 40,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету ‒ 48,8 %. Порівняно з 2020 роком надходження цього платежу зросли більш як на 6,6 млн гривень.

    Основну частину в надходженнях ПДФО становить оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Сплачуючи його, платники дбають про добробут громади та виконують свій конституційний обов’язок перед державою. Саме тому податківці проводять активну роз’яснювальну та профілактичну роботу серед суб’єктів господарювання з питань легалізації праці.

    Податкова служба нагадує: використання суб’єктами господарювання незадекларованої праці створює бюджетні ризики, зокрема, мінімізує надходження податків до бюджетів, а громадян позбавляє соціальних гарантій.

    Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Поширити запис:

Схожі записи