Відбулося засідання комісії ТЕБ і НС Великоолександрівської селищної ради

08 квітня під головуванням голови Великоолександрівської селищної ради Наталії Корнієнко відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великоолександрівської селищної ради де членами комісії було обговорено  оцінку епідемічної ситуації та запровадження додаткових обмежувальних заходів на території  Великоолександрівської  селищної ради.

Шановні земляки!  Будьте обачними, з відповідальністю ставтеся до здоров’я власного та вас оточуючих. Усі стомилися від карантинних обмежень, проте поширення коронавірусної інфекції із кожним днем прогресує. Просимо з розумінням сприймати ситуацію, що склалася на території селищної ради, дотримуватися протиепідемічних заходів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Також звертаємо увагу  суб’єктів господарювання щодо обов’язкового виконання протиепідемічних заходів визначених постановами Головного державного санітарного лікаря та МОЗ України.

Протокол_№3_вiд_08.04.2021

Протокол_ТЕБ_та_НС_№_8