Старт вакцинації

На Великоолександрівщині стартував перший етап вакцинації. Так 16 березня до КНП «Великоолександрівська районна лікарня» прибула мобільна бригада у складі медичних працівників КНП «Бериславський Центр первинної медико-санітарної допомоги», котра й проводила вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої SARS CoV-2.

Як розповіла головний лікар КНП «Великоолесандрівський ЦПМСД» Юлія Мастюк, для проведення вакцинації застосовувалась вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Однією з перших було провакциновано завідуючу амбулаторії, сімейного лікаря  Калинівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ольгу Василівну Попову.

До вакцинації також долучився завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Великоолександрівська РЛ» Олександр Граб.

Загалом у ході першого етапу  було провакциновано 100 осіб, в тому числі 24 медичні працівники, 28 педагогів Великоолександрівщини, 1 інвалід, 23 пенсіонери, 4 працівники державних установ району, останні – безробітні та підприємці.

Усі провакциновані спостерігались медиками протягом 30 хвилин після вакцинації. Побічних реакцій під час вакцинації та в процесі спостереження не виникало.

Медичні працівники Великоолександрівщини вдячні своїм колегам із міста Берислава та очікують на повторну вакцинацію через 28 днів.

На часі лікарі КНП «Великоолесандрівський ЦПМСД», які проводитимуть вакцинацію, проходять навчання-тренінги на базі одного з медичних закладів міста Херсона.

Жителі Великоолександрівщини, які мають бажання вакцинуватися, вже сьогодні можуть записатися по телефону у свого сімейного лікаря.